.

Kipp 05535-1541092 Нерѓосувачки Челик Latch со Повлече Бар, Стил А, Природни Заврши, 2000 N Држи Сила, Метрички

Kipp 05535-1541092 Нерѓосувачки Челик Latch со Повлече Бар, Стил А, Природни Заврши, 2000 N Држи Сила, Метрички

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Брави со подготви кауција за безбедно одржување и заклучување на решетки, сад капаци, машина за обложување etc.By над мртвите центарот тие се спротивстави на вибрации.Заклучување на сила е применета со цртање на кауција.Дупка D2 може да се користи за да се обезбеди против ненамерни отворање или приложување официјален доведе печат.На брави може да се зезнав надолу или riveted.Сигурен партнер да индустрија за над 100 години, Kipp е Иноватор на Оригиналниот Прилагодлива Рачка.Произведени во Германија, Kipp leverages вертикална интеграција, дизајн моќ, и индустрија знаења за максимално задоволство на клиентите.

Особините