.

Аниме MHA Bakugou Katsuki Дуксери Панталони Две Парче Sweatshirt Одговараат Унисекс Cosplay Тренерки Облека

Аниме MHA Bakugou Katsuki Дуксери Панталони Две Парче Sweatshirt Одговараат Унисекс Cosplay Тренерки Облека

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полиестер,Памук.Рака Мие Само.Материјал - Polyster и Памук.Меки и се водат, го прави да се чувствувате топло и удобно.Убав подарок за аниме cosplay фанови,искажете ја вашата поддршка за аниме.Пакет -1pc качулка + 1pc панталони.Карактеристики : Високо ниво печатач се користи за печатење.Не исчезнат по носењето или за перење.Аниме печатени, долг ракав, смешни графички дуксери и панталони.Прилики - Одговара за секојдневна секојдневен носат, ноќта на Вештерките, тематските роденден партии, cosplay конвенции, Партија, костим натпревари се облекуваат, фаза, пролет, есен , зима спорт, водење носат.ГОЛЕМИНА - XXS-4 XL.Ве молиме погледнете го големина на табелата во последната фотографија.Ако ви се допаѓа лабава облека, ве молиме изберете поголем.Аниме MHA Bakugou Katsuki Дуксери Панталони Две Парче Sweatshirt Одговараат Унисекс Cosplay Тренерки Тимови Дуксери и Панталони Две Парче Костим Карактеристики : Материјал : Памук,Ployester Погоден сезона : Пролет, Есен,Зима Пакет : Аниме Качулка Панталони Две Парче Костим Прилики : Comic Con, Cosplay шоу, ноќта на Вештерките, Костим Партија, Аниме шоу,Cosplay Настан & Секојдневна Употреба.Облека за Нега : Рака-измијте со ладна вода, висат да се исуши.Внимание : над големина е АЗИЈА ГОЛЕМИНА, која е ПОМАЛА од НАС големина, ве молиме изберете вистинската големина според вашиот actural големина.

Особините