.

Лето 2 Парче Облека за Жени, Секси Ракави за Сечење Врвови и Лабава Drawstring Шорцеви Секојдневен Sweatsuits Тренерки

Лето 2 Парче Облека за Жени, Секси Ракави за Сечење Врвови и Лабава Drawstring Шорцеви Секојдневен Sweatsuits Тренерки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Памук и Полиестер.Материјал : Висок квалитет на Ткаенина. 93% Полиестер и 7% spandex,Висока еластичност, мека, дише и лесен.Удобно секојдневниот врвот!.Дизајн:врз Основа на стариот sweatsuits стил, ние сопствени новиот стил на облека за подобра физичка удобност, и прегратки телото крива на вистински начин.Како основна 2 парче сет, тоа е неопходно за да добиете повеќе бои те сакам!.Се повлече На затворање.Натпреварот:Можете да ги носи поединечно, натпревар различни блузи или панталони за да се заврши повеќе изгледа.Тоа може да бидат заменети со бели чевли или патики или ѓердани, очила за сонце и кеси.Оваа едноставна две парче тренерки има опуштено силуета и неутрални бои, кои може да бидат заменети со речиси било облека.Повод : Клуб,забава,на Училиште,на Работа,Ноќ-Прошетка,Одмор,Секојдневно Носење,Плажа,саем, Коктел, на Шопинг,на Отворено,Чисто,Дома,во Продавница,на Улица или секојдневна употреба.Совршен за секојдневна активен начин на живот.НАПОМЕНА : Generic Големина на Табелата Не Е Нашата Големина;Пред да нарачате,ве молиме погледнете на нашата Големина на Табелата во лево од нашата Слика за повеќето точни одговара.Жените 2 Парче Секојдневен Мода Спорт Солидна Боја Одговараат кратко Sleeve врвот и Панталони Поставите Sweatshirt Две Парче Облека за Жени Лето Плажа Краток Поставува Активни Tracksuits.салон комплети за жени женска облека тренингот 2 парче пот одговара на поставени womans облека панталони loungewear sweatsuits вратоврска боја jogger потење activewear работа тимови салата појавување pajama удобен две секси јога атлетик носат заводот пижами атмосфера.од неформални sweatpants професионални црна загрее парчиња кашмир симпатична зимски три joggers облека жена розова sweatsuit fuzzy меки врвови на жените браун кошули високи најдобри жените lounging памук jigger мода вежба.Добредојдовте на HTHLVMD трговскиот центар.Ние ќе се фокусираме на продажба на високо квалитетни производи со разумна цена.Ве молиме погледнете ги нашите големина на табелата подолу.Големина на табела : Големина : S Биста : 90cm/35.43" Топ Должина : 39cm/15.35" Половината : 64cm/25.20" Должина : 35cm/13.78" Големина : M Биста : 96cm/37.80" Топ Должина : 40cm/15.75" Половината : 68cm/26.77" Должина : 36cm/14.17" Големина : L Биста : 102cm/40.16" Топ Должина : 41cm/16.14 и делови" Половината : 72cm/28.35" Должина : 37cm/14.57" Големина : XL Биста : 108cm/42.52" Топ Должина : 42cm/16.54" Половината : 76cm/29.92" Должина : 38cm/14.96" Големина : XXL Биста : 116cm/45.67" Топ Должина : 43cm/16.93" Половината : 80см/31.50" Должина : 39cm/15.35" опис на Производот : тип на Производ : shirt Pattern тип : Patterned Sleeve тип : Sleeveless Neck стил : V-Neck Closure тип : Повлечете-On Style име : Casual Front стил : Рамни Front Target пол : Female Age спектар опис : Adult Fit тип : Regular Theme : Спортови.

Особините