.

Божиќ Пижами за Семејството Elk Печатени Долг Ракав Врвот и Долги Панталони Појавување Семејство Божиќ Pjs Сет

Божиќ Пижами за Семејството Elk Печатени Долг Ракав Врвот и Долги Панталони Појавување Семејство Божиќ Pjs Сет

DEN 119.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Божиќ pajama се меки и удобни,изработени од мека и долго-траен материјал.Тоа е одлична еластичност за совршено се вклопуваат, кожата-пријателски, дише, удобно и мека носи.Карактеристики : Класичен Божиќ пижами за семејството, долг ракав екипажот вратот pullover, ребрести поврзана ткаенината, Божиќ elk печатени и plaid шема, секојдневен лабава, еластичен појас панталони, лесно да се носат и исклучување.Појавување на Семејството Pjs : Овие појавување на пижами за парови и семејства се сигурни да се биде на одмор, го погоди.Им ги на своите сакани за Божиќ, родендени, или било која друга посебна прилика.Летни Пижами Соодветен Сет, Погоден за Божиќ Ден и Дневно Семејството Партија, Уживајте во забавата со тоа,совршен за Божиќ прослави.Стилови за Целото Семејство.Божиќ пижами поставите доаѓа во големини за возрасни, деца, години и доенчиња onesie за слика-совршен појавување на изгледот во текот на празниците.Ве молиме купувачите секоја големина индивидуално; ПОЈАВУВАЊЕ ПИЖАМИ МНОЖЕСТВА СЕ ПРОДАВА ОДДЕЛНО.Ве МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ЈА ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА во сликата или опис на производот внимателно пред купување.Нашата големина е Азија големина, која е различна од големината.препорачуваме 1-2 големина нагоре.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Особините