.

HIGHEMN Одржување Алатки Поставите Мултифункционален Шрафцигер Поставите H6.35/H4 Завртка Возачот Битови Поставена за Домашен Телефонски Дигитални Електронски Reprir Ала?

HIGHEMN Одржување Алатки Поставите Мултифункционален Шрафцигер Поставите H6.35/H4 Завртка Возачот Битови Поставена за Домашен

DEN 1183.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Професионални Одржување Алатки и Хардвер Алатка Поставува, Сигурен и Издржлив.Holster Отвори Големина : прибл. 20 x 10.3 cm /7.8 x 4.0 инчен.Материјал : Челик.Пет-ѕвезда завртка возач : 0.8 1.2. Trox завртка возач : T2 T3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15. Производи Се Строго Проверени, Пред да Замине на Фабриката.Економски и Практични, Производот е Durable Specification : 69 во 1 Средство за Полнење Детали : 1pcs Стипса-inums рачка+67pcs Шрафцигер Битови+1pcs H4 adapter25-во-1 Алатка за Полнење : Holster Отвори Големина : прибл. 20 x 10.3 cm /7.8 x 4.0 inch Holster Боја : Black Tool Боја : Silver Material : Steel Five-ѕвезда завртка возач : 0.8 1.2 Trox завртка возач : T2 T3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15 Triangle возач : 2.3 Y завртка возач : 2.0 Крстот завртка возач : 1.0 1.2 2.0 3.0 Рамен завртка возач : 1.0 1.5 2.0 3.0 Точка завртка возач : 0.8 Нето Тежина : 125g Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради светлосни ефекти, се следи светлината контраст и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект!3. За овој производ, во поглед на производната серија проблем во различни фази на фабриката, може да бидат различни од брендот на етикетата, но ве молиме да се увери дека квалитетот на производот е исто.Тоа е она што ние може да гарантира и ветување.Ако го предвид ова, ве молиме да се купи тоа внимателно.Ви благодариме!.

Особините

69 in 1 Tool Kit Details:
1pcs Alum-inums handle+67pcs Screwdriver Bits+1pcs H4 adapter :
25-in-1 Tool Kit:
Holster Open Size:
approx. 20 x 10.3cm /7.8 x 4.0 inch
Holster Color:
Black
Tool Color:
Silver
Material:
Steel
Five-star screw driver:
0.8 1.2
Trox screw driver:
T2 T3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15
Triangle driver:
2.3
Y screw driver:
2.0
Cross screw driver:
1.0 1.2 2.0 3.0
Flat screw driver:
1.0 1.5 2.0 3.0
Point screw driver:
0.8
Net Weight:
125g
1. Please allow 1-3mm error due to manual measurement. please make sure you do not mind before you bid. :
2.Due to lighting effects, monitor's brightness contrast etc, there could be some slight differences in the color tone of the pictures and the actual item! :
3. About this product, in view of the production batch problem at different stages of the factory, may be different from the brand on the label, but please be assured that the quality of the product is the same. This is what we can guarantee and promise. If you mind this, please buy it carefully. Thank you! :