.

шрафцигер Прецизност Шрафцигер Поставите Дупчиња Крстот Шрафцигер Битови Pentable Multitool Телефон Очила Поправка Алатка

шрафцигер Прецизност Шрафцигер Поставите Дупчиња Крстот Шрафцигер Битови Pentable Multitool Телефон Очила Поправка Алатка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тип : Шрафцигер Сет.Материјал : Хром vanadium челик.Карактеристики : Мултифункционален.Ергономски рачка пред крајот на мулти-мило дизајн принцип, се работи со помалку напор.Флексибилни опашката може да биде 360 ° на ротација, може да се замени со различни спецификации одобрени Цуи.Тип : Шрафцигер Set Sleeve должина : 85mm Screwdriver должина : 40mm Material : high-speed steel The портфолио вклучува : Хексагонални грло : 2.0 2.3 2.5 TN8 Cross шрафцигер : 1.5 1.7 2.0 Дупчиња шрафцигер : 1.5 1.7 2.02 универзална sleeve Ergonomic рачка пред крајот на мулти-мило дизајн принцип, се работи со помалку напор.Флексибилни опашката може да биде 360 ° на ротација, може да се замени со различни спецификации одобрени Цуи.Пакетот Вклучува : 2*Rod8*Серија Tsui Attention : Големина може да биде мала неточноста поради различни количества на производи, или рака мерење;Боја може да бидат малку различни, поради монитори.Ве молиме да земете вистински производ како стандард, ви благодариме за разбирањето!Ергономски рачка пред крајот на мулти-мило дизајн принцип, се работи со помалку напор.

Особините