.

LUKJOPAN диоди 20PCS Rectifier Диоди 1N5408 1N5404 1N5401 1N5822 1N5818 UF5408 UF5402 6A10 10A10 НЕ-27 (Боја : 10A10)

LUKJOPAN диоди 20PCS Rectifier Диоди 1N5408 1N5404 1N5401 1N5822 1N5818 UF5408 UF5402 6A10 10A10 НЕ-27 (Боја : 10A10)

DEN 835.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

LUKJOPAN"Премиум Квалитет - Пре-жичен со изграден во Отпорник.можете да изберете боја ви треба и да го додадете во количката.овие пред жичен led диоди светла боја се кодирани за подобрување на вашиот тек на работа : Само го дофати кабелот со бојата што сакате!.Совршен за хоби осветлување, свадба décor, DIY компјутери, костим дизајн, прото-тип моделирање, кинетички скулптури, и многу повеќе!.Ние сме посветени на обезбедување на одлични услуги на клиентите со нашите Безусловна Слободни Замена или Пари Назад.".

Особините