.

BAV99E-6359 - Диоди 3-Води SOT-23 BAV99 (100 Парче Многу)

BAV99E-6359 - Диоди 3-Води SOT-23 BAV99 (100 Парче Многу)

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дискретни Диоди За Општа Намена. 3-Игли SOT-23. Infineon Технологии Ag.Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.INFINEON ТЕХНОЛОГИИ Диоди Дискретни Општа Намена Мали Преглед Транзистори 3-pin SOT-23 Површината Планината BAV99.

Особините