.

WWS 10мм Moorland Трева Китки Ленти x 10 Модел Железничката Diorama Сценографијата Терен

WWS 10мм Moorland Трева Китки Ленти x 10 Модел Железничката Diorama Сценографијата Терен

DEN 300.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Само Лепило Статични Трева Ленти - Едноставно Кора и се Држи на вашиот Diorama или Изгледот.Создадени од нашата Широка Палета на Треви.Совршен за лесно прилог на вашиот Моделирање Сценографијата.Се користи како Долго северната граница, Земјоделски Култури или подели на Помали Китки.Секоја Лента мерки за Прибл. 135mm x 10мм x 10мм.Развиени од страна на нашите Дизајн тим и градење на нашата многу популарна Статични Трева Китки, овие нови самолепливи Ленти се едноставни за употреба прилог на било Распоред или Diorama.Произведени од нашата широка палета на треви, овие Ленти може да се користи за да го претставува Hedgerows & Грмушки или поделени во секции да се користи како китки.Секој Сет Содржи 10 Ленти за мерење 135mm.Види ја нашата Продавница за нашата широка палета на Бои и Должини.

Особините