.

SABRENT USB 3.1 (Тип-А) да SSD / 2,5-Инчен SATA Хард Диск Адаптер + SSD/SATA Хард Диск Врска Комплет [Molex 4 Pin за да го x2 15 Pin SATA Power Splitter Кабел и x2 SATA Кабли

SABRENT USB 3.1 (Тип-А) да SSD / 2,5-Инчен SATA Хард Диск Адаптер + SSD/SATA Хард Диск Врска Комплет [Molex 4 Pin за да

DEN 1358.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Поврзете 2.5 во SATA хард диск на вашиот компјутер со користење на преносни кабел со UASP Поддршка.Molex 4 Pin за да го x2 15 Pin SATA Power Splitter Кабел и x2 SATA Кабли (Податоци) кои се вклучени.USB 3.1 high-speed поддржува до 10 Gbps податоци стапка.Компатибилен со сите видови на SATA хард дискови.Вклучувајќи SSD ДИСКОВИ!!!.Топло-swappable, Алатката-бесплатно HDD Инсталација, plug and play, без возачи е потребно.

Особините