.

LLMY Високи Перформанси Кабел со SFF-8643 да SATA 7Pinx4 Конектор - 1 Метар / ft 3.3

LLMY Високи Перформанси Кабел со SFF-8643 да SATA 7Pinx4 Конектор - 1 Метар / ft 3.3

DEN 1269.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

SFF-8643 да SATA конектор, мини сас линија интерфејс, врската е брз и стабилен.Компактниот приклучок и кабел за да ја заштедите меморијата и да овозможи ефикасна канцелариска работа.Кабелот должината е 1 метар, што е повеќе флексибилен, практичен и удобен.Овој кабел е за вбризгување на пластични и има прекрасен изглед и издржливост.Усвојување на високо квалитетни материјали, овој кабел е здрав, и е отпорна на влечење.Specification Item Тип : Cable Type : SATAInterface Тип : Мини САС Line Converter Тип : Хард Диск Line Process : Инјекција Molding Line Должина : Околу. 1 Метар / 3.3 ft Connector : SFF-8643 да SATAPackage List1 x Кабел.

Особините