.

Designware Автомобили 3, Ручек Салфетки, 16-Count

Designware Автомобили 3, Ручек Салфетки, 16-Count

DEN 190.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

16 ручек салфетки, 2 ply.Секој салфетка мерки 12-7/8 во.X 12-7/8 во.Ширевте.Направен во САД.Автомобили 3 ручек салфетки функција Молња Меквин на тркачката патека.Совршен партија материјали за едно дете роденденска забава или автомобили 3-тематските партија.ВНИМАНИЕ : Ова не е играчка.За декоративни употреба.Ве молиме, чувајте ги подалеку од пламен и директни извори на топлина.Ве молиме да го задржат оваа информација за идна употреба.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Пластични кеси може да биде опасно.За да се избегне опасност од задушување, да ги задржи кеси далеку од бебиња & деца.Не користите во јасли, кревети, кочии или игра пенкала.Ова не е играчка.Рев вашиот гостите' мотори со забава автомобили 3 ручек салфетки!кој акција спакувани сцена со молња Меквин на тркачката патека, овие две-ply салфети се одлични за апсорбирање на spills кога вашиот малку hotshots се неуредна.Ручек салфетки дојде во пакети, на 16 и мерка 12-7/8 во.X 12-7/8 во.Ширевте.Тие се одличен прилог на вашето дете-со голема брзина на роденденска прослава!.

Особините