.

Кујна Јадење Рек Кошница Поцинкуван Домаќинство се Мијат Голем Кујнски Мијалник Јадење Трошиме Сушење Рек Организаторот,за Домашна Употреба (Боја : Б)

Кујна Јадење Рек Кошница Поцинкуван Домаќинство се Мијат Голем Кујнски Мијалник Јадење Трошиме Сушење Рек Организаторот,за

DEN 2789.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Потрошувачка рек држи вашиот прибор за јадење и садови чисто, уредно и уреден.Таа е погодна да се стави на врвот на мијалник, на countertop или во мијалникот, и само зема мал дел од просторот.Материјал : железо.Производ Големина : 43*24*38 cm / 16.92* 9.44*14.96 инч. 100% hight квалитет Проширување организаторот за кујна.Полицата не ќе нула вашиот мијалник и контра.Долготрајна издржливост.Опис : 100% hight квалитет Проширување организаторот за кујна.Совршен додаток за вашата кујна.Карактеристики & детали : Материјал : железо Боја: Сребро Производ Големина : 43*24*38 cm / 16.92* 9.44*14.96 inch Package Големина на : 0.41*0.27*0.11 м/16.14*10.62*4.33 inch Weight : 1.1 кг Пакет Содржина : 1 x Прибор Решетката.

Особините