.

Голем Сад за Сушење Рек Првенство Drainer 2-Ниво Цедилка Носителот Фах од Нерѓосувачки Челик Кујнски Прибор Escurridor Де Platos,за Домашна Употреба

Голем Сад за Сушење Рек Првенство Drainer 2-Ниво Цедилка Носителот Фах од Нерѓосувачки Челик Кујнски Прибор Escurridor

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Потрошувачка рек држи вашиот прибор за јадење и садови чисто, уредно и уреден.Таа е погодна да се стави на врвот на мијалник, на countertop или во мијалникот, и само зема мал дел од просторот.Водата на филтерот за е заедничка точка во сите домови.Со тоа, ќе се направи поголемиот дел од просторот во домот.Големина на : (15.74 x 14.57 x 9.84) " / (40 x 37 x 25) см (должина x ширина x висина).Тоа е високо препорачливо да го користите нашата мулти-функционални S-во облик на двојно-layer јадења, стапчиња за јадење и лажица колекција рек јадење drainer.Полицата не ќе нула вашиот мијалник и контра.Долготрајна издржливост.Функција : 1. S-облик дизајн, chic2.Електрични одбор, специјални површински третман, полиран сјајна, мазна surface3. Добро издржливост, може да го поддржи чинии, лажици, стапчиња за јадење и cutlery4.Двоен слој за дизајн, јасно organization5.Да зачувате простор да се направи вашиот простор повеќе tidy6. Основи за секој family Specification : 1. Материјал : Електрични plate2. Боја : Silver3. Слоеви : 2 layers4. Тежина : 34.99 мл / 992g5. Големина на : (15.74 x 14.57 x 9.84) " / (40 x 37 x 25) см (должина x ширина x висина)Пакет Вклучува : 1 X Јадење Сушење Решетката.

Особините

1. Material:
Electric heating plate
2. Color:
Silver
3. Layers:
2 layers
4. Weight:
34.99oz / 992g
5. Size:
(15.74 x 14.57 x 9.84) / (40 x 37 x 25) cm (length x width x height)
Package Includes:
1 X Dish Drying Rack :