.

XKAOL од Нерѓосувачки Челик Кујнски Мијалник Полица Стигнале Countertop Садови се Троши Рек Домаќинство Сад за Складирање Багажник

XKAOL од Нерѓосувачки Челик Кујнски Мијалник Полица Стигнале Countertop Садови се Троши Рек Домаќинство Сад за Складирање

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Домаќинство складирање на мозоци багажник, мулти-функција на мозоци багажник, чувајте го сув и чист.Мултифункционален мозоци сад решетката за ставање чинии, чаши и стапчиња за јадење, итн.Слоевите се нареди да се спречи паѓање, и околните е добро, центарот на гравитација е ниско, и лента е stably чуваат.Тоа е целосно опкружен од 360 степени, и на јадења се сите опкружен, не е лесно да се лизга надвор, цврста и стабилна.Мултифункционален садови носителот, лесно да се исцеди/удобен и практичен.Домаќинство складирање на мозоци багажник, мулти-функција на мозоци багажник, чувајте го сув и чист.Мултифункционален мозоци сад решетката за ставање чинии, чаши и стапчиња за јадење, итн.Слоевите се нареди да се спречи паѓање, и околните е добро, центарот на гравитација е ниско, и лента е stably чуваат.Тоа е целосно опкружен од 360 степени, и на јадења се сите опкружен, не е лесно да се лизга надвор, цврста и стабилна.Мултифункционален садови носителот, лесно да се исцеди/удобен и практичен.Име на производ : нерѓосувачки челик сад rack Material : Нерѓосувачки steel Process : Печење боја process Size : како што е прикажано below Storage сцена : кујна storage Installation метод : desktop Package Содржина : 1*Чување rack Warm Прашува : Само над пакет содржина, не вклучувајќи и други производи.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика боја на објекти во слика да биде малку различен од вистинскиот објект.На дозволената грешка при мерење е +/- 1-3cm.Исцедете и вентилација брзо да се исуши.

Особините