.

WANQPPS0908 Сушење Багажник,Кујна Сушење Полици,на 304 Нерѓосувачки Челик Кујнски Мозоци Рек Садови Drainer Организатор,Кујна Материјали Јадење Багажник,Над Мијалникот Ја?

WANQPPS0908 Сушење Багажник,Кујна Сушење Полици,на 304 Нерѓосувачки Челик Кујнски Мозоци Рек Садови Drainer Организатор,Кујна

DEN 2280.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок Квалитет на 304 Нерѓосувачки Челик, Широко се Користи во Кујнски Прибор, Водоотпорен и ' Рѓа-Доказ, Силни и Издржливи.Можете Да Поставите Чаши, Чинии, Чаши, Стапчиња За Јадење, Кујнски Ножеви, Сечкање Одбори, Итн.Еден-Стоп Складирање Soes Проблемот на Кујна Хаос.Дизајнот е Разумно, Не го Попречуваат за Перење, и Повеќе го Користи Просторот на Мијалникот Countertop.Место на Чинија Рек над Кујнски Мијалник, Прибор за јадење Трошиме Може да Се Dripped Директно во Мијалникот да се Спречи Табела Врвот од Добивање Влажни.Ние Ќе Започне на Стоки за Вас во Рамките на 24-36 Часа, Квалитетот е Загарантирана, Ако Постои Било каква Штета, ве Молиме Контактирајте со Нас преку е-Маил Веднаш.

Особините