.

Салата Сад за Ручек, Fuloskog Ручек Кутија Сад 52 Оз со Преливи за Салата Сад Да се Оди, Оддел 3 Коцки за Возрасни, Мажи, Жени, Ужинка, Салата Врвот(Зелен, Пинк)-2 Пакет

Салата Сад за Ручек, Fuloskog Ручек Кутија Сад 52 Оз со Преливи за Салата Сад Да се Оди, Оддел 3 Коцки за Возрасни, Мажи,

DEN 419.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

[52 Оз Голема Салата Бенто Кутија] салата ручек кутија донесува голема големина дизајн во 52 Оз волумен, поголеми од останатите вообичаени ручек кутија.Тоа ќе биде совршен партнер ако сте секогаш се подготват за ручек и да се земе на работа.Доволно волумен за стомак целосна копија. [Надгради Мали Вилушка Додатоци] салата сад не се доаѓа само со оригинални spork, но исто така е опремен со нерѓосувачки челик мали вилушка за да го измените со користење на искуство.Тоа го прави вашиот разгранувањето на храна се построги и полесно.Вие исто така може да одлучи употреба spork или вилушка како се промени како вашиот подготвена храна. [Течење-доказ Салата Бенто Ручек Кутија] салата сад со капак е дизајниран со воздух течење-доказ гума rim и тесни купени заклучување за да се стега цврсто салата сад.Чувајте ги вашите храната да биде свежа подолго време.Добар избор за долг работен ден.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да не се мешаат никакви сочни или течни сос со храна. [Монтажни Оддел 3 Коцки] Направени на BPA free материјал и усвојува двоен слој за дизајн со 2 Oz да одат на облекување сад, оддел 3 коцки(1*10 Мл оддел и 2*5 Мл прегради).Посебна храна за разлика од добивање на влажен.ЗАБЕЛЕШКА : за да одговара на вашите идеја на збунувачки месо, зеленчук, овошје, овошје, салата toppings итн. [Преносни и Лесно да се Чисти] Голем капацитет и тесни заклучување дизајн го прават тоа лесно да се врши за работа, патот патување, пикник или дури и на училиште.Тоа е доста удобен за миење на пластовидно ручек контејнер со само демонтирање секој додаток.Ве молиме миење на капакот, оддел коцки, облекување контејнер со рака, и салата сад може да се мијат во машина за миење садови. 52 Оз за Салата Сад. 10 Мл за Големи Оддел. 5 Мл за Мала Преграда. 2 Оз за Да Одат на Облекување Сад. 52 Оз големи димензии за целосна до ручек создаде разновидноста на здрава исхрана навика.BPA-free материјал обезбедува основната безбедност на храна.Течење-доказ за заклучување дизајн дава доволно и голема преносливост, и да ги задржи на храната да останат свежи, како и.Монтажни оддел коцки посебна храна од едни на други против добивање на влажен и го прави лесно да се исчисти.Материјал : ПП.Додатоци : . 1* Spork(Лажица). 1* Нерѓосувачки Челик Вилушка. 52 Оз за Салата Bowl10 Оз за Големи Compartment5 Оз за Мали Compartment2 Оз за Да Одат на Облекување Сад.

Особините