.

Chimes Херојски Windbell Сега Ie Cowbell

Chimes Херојски Windbell Сега Ie Cowbell

DEN 3084.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Црна миење заврши борови дрва, antiqued бакар челик бел,, мушка акценти.Модел : Сега Ie Cowbell.Тема : ЅВОНА.Сега Ie Cowbell.На Санскрит, сега ie може да значи многу нешта, вклучувајќи вистината и заштита.Будистите студија сега ie, со цел да се постигне внатрешен мир и среќа.Со векови, наместени ѕвона се суспендирани во домовите и храмови во Источниот да се вардат од злото и да се привлече среќа и просперитет.Ако имате било какви прашања, можете да порака до сите нас на времето.

Особините