.

Xl Сладолед Конус Дрвени Рачно Изработени Ѕид Виси Лето Оркестарот

Xl Сладолед Конус Дрвени Рачно Изработени Ѕид Виси Лето Оркестарот

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова е многу Голем Една од еден вид рачно изработени сладолед конус дека има fudge врвот и цреша на врвот, кои биле рачно насликана.Тоа мерки 43 H x 16 W x 2 D.Valueable подарок за посебна личност што сакате да се даде.Уникатен и Модерен дизајн и да се создаде шик стил.Ако сакате повеќе информации, можете да се порака до нас.Ние среќни да одговориме на вашето прашање.Ви благодарам многу.Скапоцен камен Убавина Бизнис Продавница за скапоцен камен Онлајн Убавина продавницата е основана како мало онлајн продавница во Северна и Јужна Америка.Еден од нашите најголеми страсти е да им помогнеме на другите.Кога почнавме со нашата работа, јас ужива помагање на други со нашите најдобри.Ние како им помага на луѓето да најдат решенија кои ги задоволуваат нивните специфични потреби.И на нашите клиенти ќе добиете добра искуство од нас.Ви благодарам многу.Превозот Политика ..Ние испрати објект со меѓународните превозот.Сите производи биле испратени од различни локација зависи од видот на објектот.Повеќето наредби се обично бродови во 2-3 дена.И ние очекуваме дека во вашиот предмет мора да пристигнат во рок од 17-27 работни дена по на вашата држава и вашата земја.

Особините