.

Плоштад Двојна Решетка Пластични Ручек Кутија Поделени Кутија Трајни И Течење-Доказ Boxs Обновливи Контејнер Чување Лесно Да се Користи за Ручек Boxs Идеален Сад за Фи

Плоштад Двојна Решетка Пластични Ручек Кутија Поделени Кутија Трајни И Течење-Доказ Boxs Обновливи Контејнер Чување Лесно

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ДОБИЕТЕ НАЈМНОГУ СТИЛСКИ БЕНТО КУТИЈА : Пријателите, семејството, колеги ќе се копнеж за вашиот Bento Heaven ручек кутија од првиот момент ќе го видите.Свежи, функционален и модерен дизајн вкоренети во минималистички едноставна бенто традиции.ЈАДАТ БЕЗБЕДНА, ЗДРАВА храна НАСЕКАДЕ : еднократно херметички контејнери направени од храна одделение, BPA-FREE материјали чувајте ги вашите оброци свежи и хаос слободни преку спречување на било spills, протекување, или миризби во вашата торба.Одлично за дел контрола и посебен режим на исхрана со одржување на храна одделени.МИКРОБРАНОВА печка И машина за миење САДОВИ-SAFE : Отстранлив оддел фах reheats храна безбедно во микробранова печка и чисти до лесно во машина за миење садови (миење на рацете се препорачува за надворешната школка за да се зачува на течење-доказ печат и проширување на долговечноста на вашиот производ).УПОТРЕБА И ЧИСТЕЊЕ СО ЛЕСНОТИЈА : Кутии се трајни, микробранова, машина за миење на садови и замрзнувач безбедно.Силиконски затворени капаци и вентилација капи овозможи пократок греење пати.Лесно да се чисти поради супер мазна внатрешна површина. 100% ЗАДОВОЛСТВО - Вашето задоволство е наш врвен приоритет и ние сме убедени ќе бидат задоволни со нашите производи и услуги.Сепак, ако не сте апсолутно задоволни со нашиот производ, ние може да ви понуди нови замена или враќање на средствата.Па зошто да не започнете сега?.Опис : 100% Нов со Висок Квалитет, Големина : 18.5 x 12.5 x 8 CM Функција : двоен слој Материјал : пченица слама Облик : плоштадот мала тежина,лесно да се спроведе,добро за пикник; Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН материјал, храна одделение и не им наштети на луѓето.Совршен за домаќинство, ресторан и така натаму.Специјално погоден за домаќинка, студентите и канцелариски работник да се користи.Пакет : 1 PC Ручек Box Note : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Особините