.

Виолетова Еднорог коњ Ручек Кутија Симпатична Ручек Tote Кеси Модерна Принцеза Девојка Изолирани Мали Обновливи Пикник Lunchboxes Сендвич Кулер Сад Ice Pack за Полнење Кути?

Виолетова Еднорог коњ Ручек Кутија Симпатична Ручек Tote Кеси Модерна Принцеза Девојка Изолирани Мали Обновливи Пикник

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【ГОЛЕМИНА И КОЛИЧИНА】деца еднорог ручек кутија за девојки со цвет позадина е 8.5*8*5 инчен(22*20*13cm) секој,кој може да биде мала грешки поради различни мерење алатки. 【ДЕВОЈКА ВИНОЖИТО ЕДНОРОГ РУЧЕК КУТИЈА СО ДИЗАЈН】Овој еднорог ручек торба за девојки се дизајнирани со виножито еднорог.Позадината на тај-боја додадени онанирачки чувство за лесно lunchboxes.Најдобри изолирани кулер кеси дизајниран со еднорог за девојки не се само loncheras став mujer bonitas modernas,но, исто така, добар кулер изолирани торби за патување. 【ТАПИСЕРИИ ИЗРАБОТКА】Овој девојки ручек кутии изолирани е направен од високо-густина Оксфорд ткаенина и дебела алуминиумска фолија.На обновливи ручек торба може да се задржи вашата храна ладно или топло околу 4 часа.Тоа може да се направи вашата храна свежа и вкусна.Направи мраз пакети имаат подобар ефект на замрзнување. 【ПОВЕЌЕ АПЛИКАЦИЈА СЦЕНАРИЈА】Тоа може да биде loncheras став niñas за вашиот дневен ручек.Тоа исто така може да се ручек торба за тинејџерски девојки.Не само тоа,Тоа може да биде поладна изолирани торби за патување премногу. 【ТОПЛО ПРАШУВА】Овој производ само може да биде рака мие.Не железо и кајгана.Сликата е иста како и производот.Ако ви се допаѓа слики,ќе бидат задоволни со нашите производи.Иако продавница не е голем во моментов,ние имаме свои фабрика и дизајн тим,и ние сме убедени да ви обезбеди со висок квалитет и трошоците-ефективна стоки.Во иднина,ние ќе ги чува повеќе добри работи за дома.Се надеваме дека ќе ви даде топол,убава и топол дом.висока густина Оксфорд ткаенина и дебел алуминиумски foil This деца виножито еднорог ручек кутија е направен од високо-густина Оксфорд ткаенина и дебела алуминиумска фолија.Тоа може да се направи вашата храна свежа и вкусна.Ако се стави ice pack во детска freezable ручек торба,замрзнување ефект ќе биде bettermultiple употреба scenarios It може да биде мал ручек кеси за вашиот дневен ручек.Не само тоа,Тоа може да биде поладна изолирани торби за патување tooloncheras став mujer bonitas modernas The кулер торба изолирани водоотпорен 8.5*8*5 инчен(22*20*13cm) секој,и пакувани големина е околу : 11.02*5.91*0.79 во кој може да се мали грешки поради различни мерење алатки.добро service We се одговорни за изолирани ручек tote,можете да не контактирате ако имате било какви прашања.

Особините