.

Дрво Животни Лесна Шема Оброк пакет за Обновливи Ручек Кутија Кулер Торба За Термичка Lunchbox За канцелариска Работа Училиште Пикник Изолирани Ручек Торба

Дрво Животни Лесна Шема Оброк пакет за Обновливи Ручек Кутија Кулер Торба За Термичка Lunchbox За канцелариска Работа Училиште

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Издржлив Материјал】-Внатрешна Обвивка На Овој Оброк Торба Е Направен Од Еко-Пријателски Алуминиумска Фолија Материјал Кој Е Leakproof И Лесно Да се Чисти, А внатрешниот Е Поместена Со Бисер Памук, Која Има Подобра Термичка Изолација Ефект.Надворешноста Е Заштитена Со Трајни И Водоотпорен 300 D Оксфорд Ткаенина.за да се задржи храна остане ладна/топло/свежо, за неколку часа, совршен за on-the-go оброци, излети, патот патувања, ручек во канцеларијата, во училиштето, на плажа и многу повеќе!. 【ПРЕМИУМ LUNCHBOX Leakproof & Термички Изолирани】- која е мека,leakproof и лесно да се чисти.Два слоја на големи и мали џебови, со еколошки алуминиумска фолија за топлинска зачувување.Изолираната Дизајн Ги Задржи На Храната Студена/Топло/Свежа За Околу 6 Часа, Нека Вашето Семејство И Деца Искуство Свежа И Здрава Храна. 【Разумна големина】 : Големината На Овој Изолирани Ручек Торба Е 27x22x13cm/10.6x8.6x5.1 ВО, Со Рамо, Рака, Која Ви Обезбедува Со Многу Простор Да се Одржи Храна Контејнери, Салата, Ужина, Сендвичи, Пијалаци И Овошје И Така Натаму. 【ФЛЕКСИБИЛНОСТ】 : Ова Ручек Кулер Торба Е Идеален За Многу Прилики, Како што се Работа, Патување, Пикник, Плажа И Многу Повеќе.Тоа Го Прави Да Уживате Во Вкусна Вкусна Храна Во Секое Време, Овој Ручек Торба Е Погодна За Сите Старосни Групи - Децата, Младите Девојки И Момчиња, Возрасни, Мажи, Жени.Тоа Е Исто Така Погоден За Монтирање Во Ранец. 【Купување Совети】- ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои било каков проблем, ние ќе се справи со тоа веднаш.Одличен Квалитет Можете да им Верувате Двојно-декер оброк торба Два слоја на големи и мали џебови, со еколошки алуминиумска фолија за топлина за зачувување на премиум Изолирани Компактен Ручек Торба е издржлив, совршен за вас да земање храна со што да се работи, салата или пикник.Тоа исто така може да се користи како кулер торба, пикник торба, преземање торба да се задржи вашата храна ладна и свежа, со мраз пакети за подолго време.Големина : 27x22x13cm/10.6x8.6x5.1 во, опремени со рамо, рака, се доволно големи за да се одржи храна контејнер, овошје, грицки, пијалоци и др.Овој Ручек Кутија Има За Цел Да Им Помогне На Вас И Заштита На Животната Средина Преку Обезбедување На Здрава И Обновливи Опции За Ручек И Снек Време.Leakproof водоотпорен обвивка, лесно да се чисти и суви Карактеристики лесно да се отвораат и затвораат, држете го вашиот оброк или ручек контејнери добро.Водоотпорен внатрешни работи и лесно да се чисти и суви, нема потреба да се грижите за одлевање сок/пијалаци/сос.

Особините