.

Тропска Палма Оаза Крстот Тело Термо Кулер Ручек Торба За Деца и Возрасни

Тропска Палма Оаза Крстот Тело Термо Кулер Ручек Торба За Деца и Возрасни

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Повеќе Прегради : Изолирани ручек торба содржи 1 голема главната преграда за да се задржи вашиот бенто ручек кутија, мали шишиња, очила за сонце, сокови и други мали предмети; 1 mesh се лизга во џеб на размавта поклопецот е за внатрешни работи; 1 медиум оддел во предниот размавта со Велкро затворање, 1 голема мрежа страна џеб за да ги зачувувате вашите шишиња со вода или сокови, 1 zippered страна џеб за да ги зачувувате вашите клучеви, слушалки и други мали предмети.Совршен за ручек торба за план на комплетен оброк за себе и за своите деца.Совршена Изолација : дебела изолација поставата со BPA free изолирани пластични чува вашите пијалаци свежа и ладна и вашата храна топло за да часа.Мала тежина ручек торба идеален да го носи вашиот супи, салати, мезе, овошје и сокови.Елегантен Дизајн во случај на било spillage, избришете ја со влажна крпа.Квалитет, стилски термички ручек кеси дизајниран со повеќе прегради да се задржи essentials организирани без компромитирање на стил.Rosie Паркер Inc.-Бренд Ручек totes се мешавина на вечната дизајн, издржливост Повеќе Пространа Прегради - Изолирани ручек торба карактеристики 1 голема главната преграда за вашиот оброк бенто ручек кутија, мали шишиња, очила за сонце, сокови и други мали предмети; 1 mesh се лизга во џеб на размавта поклопецот е за внатрешни работи; 1 медиум оддел во предниот размавта со Велкро затворање, 1 голема мрежа страна џеб која ќе ги чувате вашите шишиња со вода или сокови, 1 zippered страна џеб за да ги зачувувате вашите клучеви, слушалки, USB диск и други мали предмети.Вистински Материјал - Ние користиме високо квалитетни платно ткаенина за овој повик рамо ручек торба.Метални делови на патентите се направени од супериорен материјал за ексклузивен изглед.Внатрешниот е направен од дебела не-токсични изолирани пластика.Не-токсични материјали и BPA free - безбедни за Практичноста и Функционалноста : Овие училиште / колеџ гласник ручек кеси се лесни и лесен за носење.Прилагодливи рамо, рака ; Лесни Патување Ручек Торба - Рамо термички ручек торба за да ги носат на училиште, канцеларија, студирам, едукативна тура Лесно да се Чисти : Во случај на било spillage, избришете со влажна крпа.Идеален Подарок за мажи, жени, пријатели, девојки, момчиња, тинејџерите, колеџ студентите итн.прилики како Божиќ, роденден или едноставно како подарок да угаждам себе си или своите деца со љубов. ; Вредност за Пари : Со нејзината флексибилност и висок квалитет премиум материјалот, овие ручек кеси за деца и возрасни, супериорен квалитет на производот - Купи сега, & одат на училиште во стил чување на храна и пијалоци во вашиот термички ручек кеси.

Особините