.

Ме гризне! Капи за Мажи/Жени е Отворено Слободно време Спортски Капи,Прилагодлив Голф возач на камион Бејзбол Капа од Бело

Ме гризне! Капи за Мажи/Жени е Отворено Слободно време Спортски Капи,Прилагодлив Голф возач на камион Бејзбол Капа од Бело

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Тока затворање.Рака Мие Само.Материјал Опис : 100% полиестер.Применливи сценарија:одлична за сите сезони и добро за вежби како што се трчање, пешачење, велосипедизам, голф.оваа бејзбол капа е исто така се идеални за присуство на спортски настани, на сончање на плажа, базен или езеро.исто така, забава за риболов, пловењето, кампување,отворено настани и безбол игри.Една големина одговара на повеќето : прилагодлив затворање обезбедува флексибилни одговара.одговара за мажи, жени и млади.одлична идеја за денот на мајката/ таткото ден/ роденден/ божиќ подарок за вашето семејство и пријатели.Заштита од сонце и повод : ја штити кожата од штетните ултравиолетови зраци.одлична е за трчање, пешачење, велосипедизам, одење, градина работат и секојдневно носат, да оди на работа, посета на безбол игри и, исто така, треба таква капа.тоа е удобно, едноставна шапка.Перење инструкции : тоа е препорачливо да се мијат со рака и се мијат помалку.не може да се притисне и не може да биде машина за измиени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Со својот едноставен дизајн, оваа унисекс шапка е совршен додаток за подобрување на вашиот стил.Ништо не е повеќе погоден од ова, имаме поминато многу време и енергија за да го направите вашиот избор десно.Дебела ткаенини, се чувствуваат е тешко, круна арматура, Оксфорд обвивка, природно и удобно да дишеме слободно, светлина некои и сува, внатре додадете ги апсорбира потта бенд, може да го апсорбира потта platoon е влажно, добар заеднички главата обемот, прилагодливи врати магијата тока дизајн, слободно да се прилагоди на шапка обемот големина, силна practicability, четири годишни времиња што се на располагање, се издише дупка дизајн, не се топло, не е лесно да се изобличува светлина и удобен за носење, класичен криви стреи бејзбол капа, hale јасни, не изберете лице, кул и стилски, секојдневно, да одат надвор, спортски активности на отворено, патување, и др., и мажите и жените, тоа е препорачливо да не советува изми со рака мие не се фаќа за да машина за миење.

Особините