.

Обичај Женска Конска Опашка Капа Ирак Борба Војна Ветеран Знаме Везови Памук

Обичај Женска Конска Опашка Капа Ирак Борба Војна Ветеран Знаме Везови Памук

DEN 575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полиестер,Памук.Кука и Јамка затворање.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : се Земе вашата облека да на следното ниво со нашите 65% памук/35% полиестер 6 панели низок профил неструктурирани гроздобер конска опашка безбол капи кои обезбедуваат максимална удобност.КУКА & ЈАМКА ЗАТВОРАЊЕ : Нашиот татко капи за жените функција на прилагодливи strapback во задниот им се овозможи да се лесно да се прилагоди на големината за совршено се вклопуваат.PONYCAPS : Нашата конска опашка женска капи функција конска опашка slop за вашата коса и неуредна висока бухти ви даваат совршен изглед!Со ова се обезбедува вистинска удобност и е совршена за вежбање, како што работат надвор и да се работи.MESH ЗАДНИОТ ПАНЕЛ : Оваа женска шапка и тато шапка располага со мрежа задниот панел за подобрување на струење и breathability за вашата удобност.Останете свежи и суви во текот на целиот ден долго додека сеуште заштитена од сонцето!.УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ И ЗАБАВА ГРАФИКА : Ние се стави многу на мислата и време во дизајнот на нашите жени и мажи капи.Ние сме горди да ви ја понудиме нашата најдобра селекција и избор на Воено конска опашка капи и Insignias потресени возач на камион капи.

Особините