.

120 Компјутери Кристално Стакло AB Rhinestones за Помине Уметност Занает, 1728 Компјутери Микс Flatback Кристали 3D Украси Рамен Грб Камења, Камења Помине Уметност Сет со 1 Компју?

120 Компјутери Кристално Стакло AB Rhinestones за Помине Уметност Занает, 1728 Компјутери Микс Flatback Кристали 3D Украси

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Помине Уметност Rhinestones Сет : ќе добиете 120 Компјутери Кристал AB Rhinestones, 1728 Компјутери Микс Flatback Кристали, 1 Компјутер ги Собереш Пинцети, 1 парче Восок Пенкала, 1 Компјутер Нокти Датотеки, која може да ви понуди повеќе избори и ќе ви овозможи да го користите вашиот богата имагинација на ноктите DIY.Висок Квалитет : ноктите кристал е направен од висок квалитет на стакло и е многу тешко и не е лесно да се скрши.Овие кристал rhinestones функција убаво форми и убави аспекти за сечење, добро за помине уметност украси.На AB слој е да се постават цврсто да надворешната површина на секој кристал мушка со трајни пенливи и светлината.Мулти-во облик на Rhinestones : На Кристал AB Rhinestones доаѓа со различни топла продажба на стилови и 12 различни форми, секој облик 10 компјутери, вкупно 120pcs.Доволно различни во кутии, за да се добијат мноштво на можни дизајни.На кристали се многу лесни и сите AB камења се спакувани во посебна кутија поединечно според своите димензии, лесен за носење и чување.Микс Големина Flatback Кристали : На искра flatback помине rhinestones поставите имаат шест големини круг ab rhinestones.Мешавина на различни големини го прави полесно да се постигнат различни дизајни на нокти уметност, која додадете искра и гламур на вашиот занаети, направи вашите нокти повеќе блескави и шармантна.Широк Апликации : 3 D Помине Уметност Материјали не само што може да се примени за да се природни или вештачки нокти, но исто така погоден за DIY занает, мобилен телефон случај, карта во донесувањето одлуки, чаши, таблети, високи потпетици, итн.Тоа е многу персоналните и модерен занает кристал.

Особините