.

EXCEART Памук Предиво Skeins Tapestry Плетенка Тема Џемпер Шамија Ќебе Капчиња Тема DIY Занает Одлуки Нишка (Црна)

EXCEART Памук Предиво Skeins Tapestry Плетенка Тема Џемпер Шамија Ќебе Капчиња Тема DIY Занает Одлуки Нишка (Црна)

DEN 203.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Обновливи и трајни производи за правење завиткување, обврзувачки, алкохол, stringing, итн.Лесен за употреба.Можете да ја исечете слободно според должината сакате, многу флексибилен.Мек материјал за правење шамија или џемпер што ќе имаат удобно се чувствуваат.Совршен за било ресни проектот, како што се растенијата закачалки, ѕид hangings, завеси, кеси и сл.Долго и мека памучна јаже.Добро за занаетчиски заложби и да прави голем број на плетење занаети.Карактеристики - Материјал : Памук,акрилни влакна - Size : За 16x6x6cm Пакет Including1 x памук конец.

Особините