.

NAGT Јога Летање Hammock Замав Антенски-Јога Hammock Свила Ткаенини, за Antigravity Вежба со Прилагодливи се Справува со Продолжување Ремени, 4M Долго, 2.8 Метри Широк,Портокал

NAGT Јога Летање Hammock Замав Антенски-Јога Hammock Свила Ткаенини, за Antigravity Вежба со Прилагодливи се Справува со

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Испорака вклучувајќи : 1 * Јога hammock, 2 x Завртка-Заклучување Carabiners (Max Кршење Оптоварување : 23 K), 2 x продолжен бенд (90cm должина), 2 * Виси диск (вклучувајќи ги и 8 проширување завртки), сликата ќе се покаже ).Мека свила материјал : Мало истегнување, tricot ткаенина, премија.Овој високо квалитетен материјал се чувствува мека и го олеснува процесот на транзиција од поза да се претстави.Веднаш ќе забележите разликата од падобран свила.Нашите растеглив материјал е потребно за да се движите помеѓу позиции.Лесен За Чистење : Ова двојно точка Јога hammock е лесно да се добие во и надвор од, супер удобно и лесно да се прилагоди на висината.За сега, ова е најдобро јога hammock на пазарот!Оттука тоа е одлично и за двете почетници, напредни антенски пилатес & јога практикантите.Насоки : Како јога мат, замав или hammock, Антенски Свила, Тоа е прекрасен Опрема за танчери, јога или Пилатес јога hammock, јога свила, јога замав, јога трапец, антенски јога, антенски свила, антенски јога hammock, антенски јога свила, antigravity, инверзија вежба.Нема досадни костец : Вистински Антенски Јога треба да се имаат без рачки, тие се непотребни и грди.Не падне за други конкуренти јога лулашки, кои се справува.4 метри на hammock се користи како 5 метри по користење на две носилки.Зошто да изберете Антена Јога Замав?Оваа јога замав направен од високо-квалитет на јога hammock свила.Ткаенина, пофлексибилен и висок квалитет се чувствуваат од материјалот на themarket како што parachute Fabric и тафт.Нашите Воздушни Јога Замав : големи имајќи јога замав, со висок капацитет.Материјал, лесно да го инсталирате, убав квалитет и поевтини од истиот.Кои се придобивките на Инверзија?1. Остави крвта назад и да се релаксираат мускулите.2. Грбот и вратот грижа и бестежинска состојба.3. Зајакнување на основни и други мускули.4.'Рбетниот декомпресија и карличен влечење.5. Може да се намали заморот, стресот и да се опуштите целото тело.6. Помага да се намали врати вирус со примена на притисок на discsand бендот е намалена.Испорака Вклучувајќи : 1 * Јога Hammock2 * Завртка-Заклучување Carabiners (Max Кршење Оптоварување : 23 K)2 * продолжен band2 x качување harnesses. 1 * Manual Note : да Не биде премногу висок симне на земјата, да обрнат внимание на личната безбедност.

Особините