.

Списанието се Печати ад: 1991 Washburn Nuno Bettencourt Потпис Серија Електрични Гитари, Двојно-фрак Телото Сопствени Обратна ГлаваПовеќе Од Зборови - Што Голем Гитара Треба да Б

Списанието се Печати ад: 1991 Washburn Nuno Bettencourt Потпис Серија Електрични Гитари, Двојно-фрак Телото Сопствени Обратна

DEN 406.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оригиналниот 1-страница Боја Реклама од Списание.Околу 8 X 11 инчи.Може да има светлина работ носат или помали светлина хартија несовршености.Изборот рекламирање; Подготвени за обликување.Кампањата Година : 1991 Година, Washburn International.НЕ ПОНУДА ЗА ГИТАРА.Оригиналниот 1-страница гроздобер Реклама од списание.Не постер или препечатуваат.Може да има светлина работ носат или помали светлина хартија несовршености.

Особините