.

NUBAO Прибор Кујна Складирање на 304 Нерѓосувачки Челик Сад Рек Еден Слој на Мозоци Јадење Рек Кујна Полица за Складирање Сушење Јадење Багажник

NUBAO Прибор Кујна Складирање на 304 Нерѓосувачки Челик Сад Рек Еден Слој на Мозоци Јадење Рек Кујна Полица за Складирање

DEN 1963.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

★ Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, водоотпорен и ' рѓа отпорен и издржлив. ★ убави линии, полн квалитет, полиран површина, внимателно полиран. ★ Храбар материјал има силна носивоста, не се лизга нога влошки се спречи гребење на countertops и шалтери. ★ Лесно да се чисти, безбедни и хигиенски, моќен простор за складирање. ★ Големина : 44 * 33 * 17cm (прирачник за мерење, има некои грешки, ве молам да ми прости).Дното на водата фах дизајн е не-токсични и невкусна, потрошувачка функција е моќен и лесен за чистење.Моќен капацитет и капацитет да се најде топол дом за кујнски прибор.Во мал сад полици содржат голема количина на прибор за јадење во кујната за да зачувате простор и да се направи кујната повеќе уредно и убави.Водоотпорен и ' рѓа-доказ нерѓосувачки челик технологија, издржливи и убави, да се зачува простор, голем капацитет.Пристигнување време е 10-20 дена.

Особините