.

FANMATS НБА Mens Боја Hitch - Црна

FANMATS НБА Mens Боја Hitch - Црна

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Целосно обвива вашите hitch да ги задржи сите остатоци надвор.Одговара на сите 2 in.Class III hitches за сигурна инсталација.Направен од метал со црна заврши за додаде стил и заштита. 3-D моделирани дизајн јасно да се Нагласи тим логото.Придава без Употреба на алатки за лесно и исклучување.Чувајте ги вашите hitch јасно на остатоци и нека секој го видите вашиот омилен тим со официјално лиценцирани црна hitch покрива од спортски лиценцирање решенија.Одговара на сите 2 инчи/тип III Hitches.Лиен 3-D хром логото и hitch покрива и двата се направени од Вистински хром метал.Придава без употреба на алатки и тоа е лесно да се земе и исклучување.

Особините