.

Квантна Storage Системи DB2448C Модуларен Dolly Рамка за Жица Shelving Единици, Хром Финиш, 7 Висина x 48 Ширина x 24 Длабочина

Квантна Storage Системи DB2448C Модуларен Dolly Рамка за Жица Shelving Единици, Хром Финиш, 7 Висина x 48 Ширина x 24 Длабочина

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Dolly рамка за употреба со 48" x 24" (W x D) жица shelving единица (не се вклучени).Изработена од јаглероден челик за сила.Хром финиш за трајност и отпорност на нечистотија се изгради и корозија.Accommodates четири плоча casters (не се вклучени) за мобилност.Агол браници помогне да се заштитат ѕидови и мебел од оштетување.На Квантната Storage Системи DB2448 C модуларен dolly рамка е направен од хром-заврши јаглероден челик за сила, издржливост и отпорност на нечистотија се изгради и на корозија, accommodates четири плоча casters (не се вклучени) за мобилност, и има агол браници да помогне да се заштитат ѕидови и мебел од оштетување.Тоа е погоден за употреба со жица shelving единица (не се вклучени) дека е 48 инчи широка и 18 инчи длабоки.Оваа dolly рамка мерки 7 x 48 x 24 инчи (H x W x D). (H е висина, вертикална оддалеченост од најниската до највисоката точка; W е ширина, хоризонтална оддалеченост од лево кон десно; D е длабочина, на хоризонтална оддалеченост од напред-назад.)Квантна Storage Системи произведува чување на кутии и системи, и челик и жица shelving.Компанијата е со седиште во Мајами, FL.

Особините