.

SecosAutoparts 6W 12Voltage ПРЕДВОДЕНА од Задниот Браник Рефлектор Кочница Светлина Одговара за Акура TSX 2004 2005 2006 2007 2008

SecosAutoparts 6W 12Voltage ПРЕДВОДЕНА од Задниот Браник Рефлектор Кочница Светлина Одговара за Акура TSX 2004 2005 2006

DEN 659.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа го заменува акции Задниот Браник Црвено Рефлектор и функционира како додаток на LED Опашка Кочница Стоп Светло.Емитираат Брилијантно Црвена боја, светлина, долготраен живот.Ниска потрошувачка на енергија; Брз Инстант Start-Up време.Стабилност, отпорност, безбеден и сигурен.Fitment : За Акура TSX 2004 2005 2006 07 2008 Инсталација Производи имаат црвена, жолта, црна три-води; Црвена линија : поврзан со моќта + 12 V; Жолта Линија : поврзан со сопирачки +12 V; Црна линија : поврзан со моќ на земјата (обврзници рака).Пакет се вклучени : 1 Pair на LED Задниот Браник светла.

Особините