.

Aexit 5pcs 600ml Лабораториски Колби Пластични Широк Устата Круг Печат Лагер Reagent Шише Примерок Клеточна Култура Колби Шише Бело

Aexit 5pcs 600ml Лабораториски Колби Пластични Широк Устата Круг Печат Лагер Reagent Шише Примерок Клеточна Култура Колби

DEN 1857.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Plastic.Net Тежина : 235g; Пакет Содржина : 5pcs x Reagent Шише.Главната Боја : Бела; Капацитет : 600ml.Устата Внатрешен Дијаметар : 40mm/1.57".Вкупната Големина (Прибл.) : 158 x 80mm/6.22" x 3.14" (L*D).Опис : Тоа е се користи во многу области, како што се лабораториски експеримент и домашна употреба за преземање на одредени течни.Завртка запечатување капак штити frome истекување.600ml шише користи за пакување на сите видови на вода агент, emulsifier, отпорност на корозија, ова шише е професионална медицина шише.

Особините