.

Aexit 1000ml Пластични Лабораториски Колби Широк Устата Хемиска Лабораторија Reagent Шише Примерок Клеточна Култура Колби Шише Браун

Aexit 1000ml Пластични Лабораториски Колби Широк Устата Хемиска Лабораторија Reagent Шише Примерок Клеточна Култура Колби

DEN 1118.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Капацитет : 1000ml; Устата Внатрешен Дијаметар : 53mm/2.08".Вкупната Големина (Прибл.) : 208 x 92mm/ 8.18" x 3.62" (L*D); Земја на Производство : КИНА.Материјал : Пластика; Нето Тежина : 114g.Пакет Содржина : 1 x Reagent Шише.Главната Боја : Кафена.Се користи во многу области, како што се лабораториски експеримент и домашна употреба за преземање на одредени течни.Завртка запечатување капак штити frome истекување.1000ml шише користи за пакување на сите видови на вода агент, emulsifier, отпорност на корозија, ова шише е професионална медицина шише.

Особините