.

Дедото Џонс потпишан од 3x5 Индекс на Картичка #JJ96623 (Hee Глог) - JSA Заверена - Музика Намали Потписи

Дедото Џонс потпишан од 3x5 Индекс на Картичка JJ96623 (Hee Глог) - JSA Заверена - Музика Намали Потписи

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Луис Маршал Џонс, познат професионално како Дедо Џонс, беше Американски banjo играч и "старо време" земја и евангелието музички артисти.Тој е член на Кантри Музика Салата на Славните.n падот на 1968 година, Џонс стана повелбата фрлија член на долгогодишниот телевизиско шоу Hee Глог, често се одговори на шоуто skits со неговиот заштитен знак фраза "Срамота".Дедото Џонс има рачно потпишано оваа 3 X5 Индекс на Картичка.JSA Автентикација Налепница & Сертификат за Автентичност #JJ96623. Објектот instock како што е прикажано.

Особините