.

Eli Wallach Потпишан - Autographed Персоналните Да РИК 3x5 инчен Картичка - Бетмен и Робин Г-дин Замрзнување Актер - Починатите 2014 + Автентичноста - Slabbed Носителот - PSA/ДНК Заверена

Eli Wallach Потпишан - Autographed Персоналните Да РИК 3x5 инчен Картичка - Бетмен и Робин Г-дин Замрзнување Актер - Починатите

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Eli Wallach има лично потпишан од страна на оваа 3x5 инчен Индекс на Картичка со sharpie пенкало.На autographed објектот е Збиена/Slabbed во PSA/ДНК Овластени службени подесувате доказ пластични држачот.Сликата е ТОЧНО потпишан објект и автентикација ќе добиете.АВТЕНТИЧНОСТА = Оваа страна потпишан објект доаѓа со PSA/ДНК Нумерирани и Подесувате Доказ Slabbed Пластични Носителот, кој служи како ваш Сертификат за Автентичност (a $30 Вредност).PSA/ДНК е најстарата трети лица authenticator во autograph индустрија, па се купи со доверба, и да добијат ВИСТИНСКИ ДОГОВОР!.

Особините