.

2 Инчен x 30 Нога Црвено Ratchet Вратоврска Надолу Рака со Рамен Куки - Пакет од 8

2 Инчен x 30 Нога Црвено Ratchet Вратоврска Надолу Рака со Рамен Куки - Пакет од 8

DEN 897.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

2 Инчен x 30 Нога Ratchet Вратоврска Надолу Рака.Кршење Сила : 10,000 lbs.Работно Оптоварување Граница : 3,333 lbs.Ratchet Токи и Рамни Куки Вклучени.Боја : Црвена.Тешки 2 Инчен x 30 Нога Ratchet Вратоврска Падови со Рамен Куки.

Особините