.

Брод Сега Снабдување SNSH1860 Полиолефин се Намали Филм, 18 x 60 Мерач x 4375', 18 Ширина, Јасно

Брод Сега Снабдување SNSH1860 Полиолефин се Намали Филм, 18 x 60 Мерач x 4375', 18 Ширина, Јасно

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одлични перформанси на сите видови на рачно, полуавтоматски и автоматски опрема.Мулти-слој, biaxially ориентирана се намали филм се бара, не живее време.Високо сјаен изглед и одличната јасност.Пункција отпорни.Работи и на нередовно во облик на предмети. 18 инчен x 60 мерач x 4375' полиолефин се намали филм.Одлични перформанси на сите видови на рачно, полуавтоматски и автоматски опрема.Мулти-слој, biaxially ориентирана се намали филм не бара живеат време.Високо сјаен изглед и одличната јасност.Пункција отпорни.Работи и на нередовно во облик на предмети.Погоден за ладно складирање апликации.Ги исполнува ФДУ барања за контакт со храна.Одобрен за конверзација со U. S. Поштенска услуга.Центар-укината филм.

Особините