.

Детски Ранец Убава Плажа Пејзаж Кокосови Палми на Зајдисонце Слика за Момчиња Девојчиња Години Дневните Градинка Патување пешачење кампување ужина ручек кутија к

Детски Ранец Убава Плажа Пејзаж Кокосови Палми на Зајдисонце Слика за Момчиња Девојчиња Години Дневните Градинка Патување

DEN 1019.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ГОЛЕМИНА на & МАТЕРИЈАЛ : Убава Плажа Пејзаж Кокосови Палми на Зајдисонце Слика.Ранец големина : 12.2x5.9x16.5inch(Dxšxv).Ранец направени од Оксфорд ткаенина, со прилагодливи пена поместена рамо ремени, која може да го намали притисокот врз рамениците на детето, а на задната страна е поместена за зголемување на комфорот.DELAIL ДИЗАЈН : Ова дете ранец има двојно zippered главната преграда, а zippered пред џеб и две мрежа странични џебови.Страничниот џеб е направена од мрежа материјал, кој може да се сместат чаши вода, чадори и други предмети, што го прави повеќе издржливи.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА РАНЕЦ : Ранец за таблет, моќ банка, A4 датотеки, паричник, облека и повеќе вашите предмети.Одговараат За Туризам, Mountaineering, Настава, Шопинг, Zoos, Паркови, Отворено Спорт, Итн, И За Мажите И Жените.Подарок : Кул изглед и практична функција, тоа е најдобар избор за да им даде подароци за децата во текот на фестивалот и училиште сезона.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и услуги.ние сме сигурни дека за да се направи одговор со во рок од 24 часа и да се обезбеди задоволување на решенија.ГОЛЕМИНА на & МАТЕРИЈАЛ : Убава Плажа Пејзаж Кокосови Палми на Зајдисонце Слика.Ранец големина : 12.2x5.9x16.5inch(Dxšxv).Ранец направени од Оксфорд ткаенина, со прилагодливи пена поместена рамо ремени, која може да го намали притисокот врз рамениците на детето, а на задната страна е поместена за да се зголеми комфорот..DELAIL ДИЗАЈН : Ова дете ранец има двојно zippered главната преграда, а zippered пред џеб и две мрежа странични џебови.Страничниот џеб е направена од мрежа материјал, кој може да се сместат чаши вода, чадори и други предмети, што го прави повеќе издржливи..МУЛТИ-ФУНКЦИЈА РАНЕЦ : Ранец за таблет, моќ банка, A4 датотеки, паричник, облека и повеќе вашите предмети.На еластичен џеб на секоја страна може да го држете вашиот чадор, шише за вода, итн.Одговараат За Туризам, Mountaineering, Настава, Шопинг, Zoos, Паркови, Отворено Спорт, Итн, и За Мажите И Жените..Подарок : Кул изглед и практична функција, тоа е најдобар избор за да им даде подароци за децата во текот на фестивалот и училиште сезона..ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и услуги.ние сме сигурни дека за да се направи одговор со во рок од 24 часа и да се обезбеди задоволување на решенија.

Особините