.

Универзитетот во Луисвил Ранец Крстот Тело Луисвил Кардинали Прашка Торба

Универзитетот во Луисвил Ранец Крстот Тело Луисвил Кардинали Прашка Торба

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Најлон обвивка.Патент затворање.Ова Удобно Една Рака Универзитетот во Луисвил Ранец Карактеристики Супер Силен 1680 Denier Балистички Најлон & Повеќе Zippered Делови!.СЛУЖБЕН NCAA Универзитетот во Луисвил Прашка Ранци И Луисвил Кардинали Рамо Кеси - До 15% Врати За Поддршка на Универзитетот во Луисвил Програми!.Овој Широк Залив Универзитетот во Луисвил Една Рака Ранец Има Удобна, Крстот Тело, Поместена Рамо, Рака, Со кој се одвојува Телефон Џеб!.Оваа, Единствена од Универзитетот во Луисвил Ранец е Преполн Со Корисни Функции Како што се Шише за Вода Носителот & Пред Zippered Џеб Со Организација Панел & Копче Клип!.Ова удобно крстот тело Универзитетот во Луисвил ранец ви дава брз пристап благодарение на неговата моно рака дизајн кој се движи лесно од вашиот назад кон градите.Здрав 1680 Denier Балистички Најлон заедно со големи патентите се направи овој Универзитет во Луисвил ранец трајни доволно за на училиште, или на патување.Карактеристики вклучуваат прилагодливи поместена низ телото рамо, рака, и организациска панел со клучните фоб во zippered џеб. 21.5 во x 13.5 во x 6.25 во **ОФИЦИЈАЛНАТА NCAA Луисвил Кардинали Ранци & Универзитетот во Луисвил Прашка Ранци - До 12% Врати За Поддршка на Луисвил Кардинали Програми!.

Особините