.

MS15795-849B / .203 Мили-Spec Рамни Подлошки / 300 Серија од Нерѓосувачки Челик/Црна Оксид/ID: 0.203 | OD: 0.625 | Thk: 0.040 / DFAR во Согласност (Количина: 2,000 компјутери) произведено во САД

MS15795-849B / .203 Мили-Spec Рамни Подлошки / 300 Серија од Нерѓосувачки Челик/Црна Оксид/ID: 0.203 | OD: 0.625 | Thk:

DEN 182.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

Рамни Подлошки.Тестиран и Сертифициран за Воени Стандарди.Делови за да DFAR согласност. 300 Серија од Нерѓосувачки Челик со Црна Оксид Заврши.Бесплатни Производителот Сертификација на Располагање.203-.625 MS15795 Воена Рамен Миење 300 Серија не 'Рѓосувачки Челик Црна O X ide Заврши DFAR во Согласност (КОЛИЧИНА : 2000), со Дијаметар : .203".

Особините