.

Arlgseln Вистинска Кожа Телефон Случај Бизнис Патент Паричникот Sleeve кој се одвојува Магнетни Телефон Задниот Поклопец+RFID Заштита Картичка Чанта за iPhone XR 2018 6.1-инчен (Цр

Arlgseln Вистинска Кожа Телефон Случај Бизнис Патент Паричникот Sleeve кој се одвојува Магнетни Телефон Задниот Поклопец+RFID

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Премиум Кожен Паричник Случај Наменета за i Phone XR 2018 6.1-инчен.Мулти-Функционални Патент Паричникот Случај да дојде со 9 Картичка Слотови + 3 парични слотови +2 Фото Рамки + 1 Патент Паричникот + Телефонот Магнетни Монтажни Случај+Потпирачот, Носат Околу Вашиот ID,Кредитни и Дебитни картички. 2-во-1 Монтажни Дизајн : може да се носат и во случајот со паричник или може да се одвои случај од паричникот ако сакате да носат случај без паричник.Се поедностави вашиот живот и да се откажат од својата огромна паричник : се Земе вашата лична и најпознатите вредни предмети, како што се Копчиња,Пари,Пари,Картички,ПРОЕКТ,Слушалка,Телефон за да уживате во вашето Запознавање/Пешачење/Shopping/Попладне Чај време.Ретро Покрие Дизајн - Домот и Дарежлив, многу погодна како подарок за семејството, љубовник, пријатели и деца.

Особините