.

Џорџ Форман Autographed Црвено Everlast Боксерска Ракавица RH Потпишан Во Црна JSA Акции #140635

Џорџ Форман Autographed Црвено Everlast Боксерска Ракавица RH Потпишан Во Црна JSA Акции 140635

DEN 3576.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Autographed.Потпишан.Автентични.Ова е Црвено Everlast Боксерска Ракавица која е страна потпишан од страна на Џорџ Форман.Ова е во Право раце.Тоа е проверено со JSA и има официјалниот подесувате-доказ за Заштита на Сведоци Налепница и соодветен сертификат за автентичност.

Особините