.

Оригиналниот Кревање Костец На Алтернатива на Фитнес Тренингот Ракавици Удобно & мала Тежина Зафат Подлога за Мажи & Жени Кои Сакаат да се Елиминираат Испотени Рац?

Оригиналниот Кревање Костец На Алтернатива на Фитнес Тренингот Ракавици Удобно & мала Тежина Зафат Подлога за Мажи & Жени

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Најдобри Кревање Костец со ЗАФАТ МОЌ ВЛОШКИ - Алтернатива На Фитнес Тренингот Ракавици Зголеми Вашиот Тренингот Потенцијал Со Зафат Подлога.Нашите Влошки Поделени Во 2 Серија Професионални Патентиран Кревање Костец (PRO, НЕО, ОДГОВАРА) & Класичен Зафат Влошки (МЕКИ, ФИРМА, ПЕНА) ве Молиме Изберете Подолу Од Варијации на боите Најдобри Костец Кои одговараат на Вашите Потреби.Не Се Лизга На Зафат - Нема Повеќе Calluses & Зафат Замор - Ја Заштитите Вашата Зафат!За мажи и Жени & Дигање Вежба Крстот Обука Тренингот.Најдобри Кревање Костец Овие нови Зафат Моќ Влошки се комбинација на Кревање Костец / Ракавици и Влошки.Не постои ништо друго на пазарот сличен на овој производ - па да бидат подготвени да се направи повеќе претставници за време на вашиот тренингот со овие кревање зафат влошки.Тајната со овие нови костец е текстура материјал кој сфати бар и не дозволувајте вашата рака слајд off.Покрај тоа, вашата рака не ја пот како тие го прават кога користите традиционално кожа фитнес ракавици.ЗГОЛЕМИ ВАШИОТ ТРЕНИНГОТ ПОТЕНЦИЈАЛ, Сте се обиделе ОСТАТОКОТ сега сопствена НАЈДОБРИ.Тие се многу удобно кревање влошки, најдобар Не-се лизга на зафат може да се добијат за време на вашиот тренингот.Тие се идеални за кревање на тешки предмети.Најпопуларните Зафат Влошки кај нашите клиенти.Безбеден вашиот тегови со специјално дизајнирани текстилни материјали, Целосна Покриеност дланка заштита, Фирма и удобно grip No ограничувања на дланка движење, Без прст циклуси, Не испотени раце.

Особините