.

EZ-ЗАВРШИ ПРО 2.0 Бокс Рака Обвива за Жени: Гел Зглоб Заштита Внатрешна Ракавица со Мексиканскиот Стил Заврши, Чувствувате Зглоб Поддршка за Бокс,кик-бокс и Боречки Ве

EZ-ЗАВРШИ ПРО 2.0 Бокс Рака Обвива за Жени: Гел Зглоб Заштита Внатрешна Ракавица со Мексиканскиот Стил Заврши, Чувствувате

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

СУПЕР УДОБНО, лесна И МЕКА : нема да scrape кожата, куп up меѓу прстите и се вклопува во било боксерска ракавица совршено.СУПЕРИОРЕН ЗГЛОБ ЗАШТИТА : high-tech гел за максимална апсорпција кога удирање тешки кеси и mitts за заштита на вашите прсти и стави на запалената.Спречување на Зглоб bruising и повреди.ПОКРАТКИ ПРИЛОГ ЕЛАСТИЧНА ЗАВРШИ : лизга и заврши во прилог бокс еластична заврши околу вашата рака за брза.Приложените еластична заврши нема да навремено и не метежот.Држи ЦЕЛАТА своја СТРАНА, НЕ се САМО ЗГЛОБ поддржан и е заштитен како нашите конкуренти.БЕСПЛАТНИ БОНУС : Миење Торба ($8 вредност).EZ-ЗАВРШИ ПРО 2.0 И EZ-ЗАВРШИ ЛАЈТ 2.0 РАЗЛИКАТА?Ујп има еластична заврши ДИРЕКТНО во прилог НА РАКАВИЦА за поддршка на целата своја рака.EZ-ЗАВРШИ Лајт има двојно врвката за заклучување на РАКА ШТО оди околу вашиот зглоб само за вкупно зглоб поддршка што го прави многу побрзо да се заврши.И двете имаат супериорен ГЕЛ зглоб заштита.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : НИЕ сме ВКЛУЧЕНИ ЗА СЛОБОДНИ кога ќе купите литар верзија екстра пар на Еластична бенд обвива во случај да ви треба дополнителна поддршка како и PRO верзија.Види видео на дното на страницата.ВИДИ ВИДЕО ПОДОЛУ!Дами.Сега можете да заврши како Про брзо и лесно!Удар далеку со EZ-ЗАВРШИ ПРО 2.0 во вашата следна бокс класа со овие супер удобно, светлина и заштитни бокс рака обвива направени само за жените рака.Овие внатрешниот гел-облоги ќе се заштити не само вашиот стави на запалената и зглобовите, туку и на целата рака.Тие имаат не-заплитане заврши дека е во прилог на ракавица, па вие само треба да едноставно одете околу рачниот зглоб, рака и зглоб неколку пати.Буквално трае 1 минута за двете раце.Навиват е пократок од нормалниот бокс заврши кои ги добива сите испреплетени и брчки.Стави на запалената имаат супериорна гел за заштита за да се спречи bruising повреди и кога ќе удар со тешки кеси.Тие се направени од удобни, меки атлетик материјал и се најповолни за поддршка брзо обвива во споредба со било кој друг брзо заврши.Тие се лизга и да ги собере сите боксерска ракавица 12, 14, 16 унца.БЕСПЛАТНО МИЕЊЕ ТОРБА И ПОДДРШКА ПАМУК ОБВИВА!.

Особините