.

SMLZV Свитлива Притисни Количка Метал Платформа Количка - 330lbs Капацитет Не се Лизга Гуми Склад Фабрика Комерцијални Количка

SMLZV Свитлива Притисни Количка Метал Платформа Количка - 330lbs Капацитет Не се Лизга Гуми Склад Фабрика Комерцијални

DEN 20437.92

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Тешки И Трајни】 Метал железна конструкција може да се одржи До 330 Lbs lbs Капацитет и не е лесно да се тресат, кога влечење; носат-отпорни, ПВЦ тркала нема да се редеа или оштетување на подот. 【Материјал】Двојно ладно валани челик со силен притисок на корозија, долг работен век и ниска напор. 【Големина】само една голема големина, 39 X27x128cm (15 X10.5 X50"), ќе се справи со висина не е прилагодлив. 【Гуми】 Постојат анти-лизга блокови на површината на гумата, која може да се зголеми на триење со подлогата и ефикасно да се спречи лизгање.Ние и ветуваме - ако имате било какви прашања по добивањето на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.Материјал : Метал железо + polypropylene Wheel Материјал : Rubber Size : само една голема големина, 39 X27x128cm (15 X10.5 X50")се Справи со висина : не adjustable Bungee Должина на Кабелот : 4.9 нозе (1.5 м)Тежина Капацитет : 150kg(330lbs)Нето Тежина : 20 кг(44 Lbs)Пакет се Вклучени : 1 x големи комерцијални trolley Quality на квалитет и услуга по продажбата определба : Нашата компанија е посветена на обезбедување на висок квалитет и ниска цена на производи на глобално купувачи, и секогаш инсистира на обезбедување 100% задоволително купување искуство за секој прекрасна клиентите.Ако имате било какви коментари за нашите услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.Нетрпение очекувам да вашиот следен покровителство!.

Особините