.

Рака Фен Монтира на Ѕид,Автоматски Рака Фенови со Потрошувачка Резервоарот 1200W,Рака Фен со HEPA Филтер,5-30 Секунди Да се Исуши,Комерцијални или Домаќинство,Сребро-A-52×2

Рака Фен Монтира на Ѕид,Автоматски Рака Фенови со Потрошувачка Резервоарот 1200W,Рака Фен со HEPA Филтер,5-30 Секунди Да

DEN 7161.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

【ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ】Нашата страна фен силна моќ ниско ниво на бучава мотор на 1200 W да се постигне висока брзина од 25000 r/мин.Ќе ја добиете вашата страна сушење во рок од 5-30 секунди, Индукција растојание меѓу 8-13 cm,благодарение на 100 m/s брзина на ветрот.Оваа страна фен карактеристики брзо воздух за сушење, и висока ефикасност. 【АВТО-уреди со покажувач на】Рака фен се опремени со инфрацрвени сензори за суви раце, без да се допира.рака фен има автоматско исклучување функција.Кога вашата рака остава сетилните областа на машината, тој автоматски ќе се исклучи и да престане да работи.Може да се спречи непотребно губење на енергија.Хуманизирано дизајн со визуелни и монтажни вода послужавник. 【ПРЕМИУМ HEPA ФИЛТРАЦИЈА】НА монтажни и перат две фази HEPA филтрација уред може да расчистуваме повеќето од остатоци од влажна тоалетот воздухот, чист воздух пред тоа удари на вашите раце, и одржување на вашите раце стерилни од средно загадување.Раката фен има функција на прилагодување на топла и студена температура, и да се приспособат на соодветна температура според сезона. 【ТРАЈНИ АБС МАТЕРИЈАЛ】Нашите комерцијални фен е направен од стабилна АБС материјал, благодарение на карактеристиките на сјајни површина, силен ритам, и не е лесно да се носат.Без сомнение да го користите во влажно бања за долго време, бидејќи на квалитетите на корозија-доказ.Лесно чистење со влажна крпа. 【Добра УСЛУГА】Идеален за сушење раце брзо, овој Ѕид-монтирани рака фен може да се користи за сите сезони.Тоа е компатибилен со домови, болници, аеродроми, училишта, канцеларии, трговски центри, итн.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.Ние секогаш сме подготвени да ви помогнеме!.

Особините