.

Moen N214H0SRN Nebia Nebia од Moen Спа Handshower, на самото Место се Спротивстави Бранеа Никел

Moen N214H0SRN Nebia Nebia од Moen Спа Handshower, на самото Место се Спротивстави Бранеа Никел

DEN 1799.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Nebia од Moen е подобро искуство, со спа туш доставување до 45% вода заштеди, кога во споредба со стандарден Moen 2.5 gpm showerhead.Лесно се придава на Nebia од Moen Rainshower за дополнителна топлина, миење, и покриеност.Бара Nebia од Moen Спа Туш Rainshower за операција (се продава одделно); не може да се користи како самостоен Handshower.За оптимално искуство, се инсталира во целосно ограден туш и инсталирате handshower пристаништето во хип ниво.Употреба на Handshower како спа-како тело спреј кога закачен на ѕидот, или се отстрани од магнетни приклучете да се насочуваат водата во право, каде што треба тоа.Карактеристики моќна магнетна докот кој може да биде инсталиран на вашиот саканата висина со постојан лепило или групирање на традиционалните систем.Топката и грло прилагодливи позиционирање на магнетна клупа.Nebia од Moen е спа туш која користи уникатна вода испорака систем да обезбеди повеќе притисок и двојно повеќе вода покривање на традиционалните тушеви , создавање блажен туширање искуство.Внимателно конструирани за оптимално топлина, миење и телото покриеност, Nebia од Moen нуди чувствувате туш искуство преку atomization, процесот на растурање на вода во мали капки.Nebia од Moen е патентиран спреј технологија создава чувството на повеќе вода, а всушност со користење на 45% помалку, кога во споредба со стандарден Moen 2.5 gpm showerhead.Ова значи дека секоја капка вода работи понапорно за да добиете чист, освежен и подготвени да ја преземат на ден.Nebia од Moen е спа туш која користи уникатна вода испорака систем да обезбеди повеќе притисок и двојно повеќе вода покривање на традиционалните тушеви, создавање блажен туширање искуство.На прв Поглед : .

Особините