.

YYZWNC 4 Режими на Рачен Туш Главата во Собата 360 степени 200mm Прилагодување Моќен Туш (Боја : A, Size

YYZWNC 4 Режими на Рачен Туш Главата во Собата 360 степени 200mm Прилагодување Моќен Туш (Боја : A, Size

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Висока-притисок дизајн] туш користи ротирачки тркала да генерира притисок на проток на вода за зголемување на проток на вода брзина, а со тоа зголемување на притисокот на водата.Погоден за на вода со низок притисок. [Заштеда на вода] туш усвојува микро-sprinkler технологија, штекер е помала и поцврсти, и брзина на проток на вода е зголемена.Во исто време, во споредба со обичните тушеви, тоа може да ве спаси до 40% од водата. [Прилагодливи] туш главата има on/off switch.Само притиснете го копчето за вклучување на млазницата рачка за да го запрете проток на вода во секое време. [Лесен за употреба] На рачен туш користи G1/2 меѓународен стандарден интерфејс, кој е погоден за повеќето црева и загради или туш прилог оружје, и може да се инсталира, само по себе, без plumbers и алатки. [Вграден во новиот турбо] Моќен supercharging.Целосно се меша топла и ладна вода, да се грижи за деликатна кожа. [Висока-притисок дизајн] туш користи ротирачки тркала да генерира притисок на проток на вода за зголемување на проток на вода брзина, а со тоа зголемување на притисокот на водата.Погоден за на вода со низок притисок.[Заштеда на вода] туш усвојува микро-sprinkler технологија, штекер е помала и поцврсти, и брзина на проток на вода е зголемена.Во исто време, во споредба со обичните тушеви, тоа може да ве спаси до 40% од водата.[Прилагодливи] туш главата има on/off switch.Само притиснете го копчето за вклучување на млазницата рачка за да го запрете проток на вода во секое време.[Лесен за употреба] На рачен туш користи G1/2 меѓународен стандарден интерфејс, кој е погоден за повеќето црева и загради или туш прилог оружје, и може да се инсталира, само по себе, без plumbers и алатки.[Вграден во новиот турбо] Моќен supercharging.Целосно се меша топла и ладна вода, да се грижи за деликатна кожа.Туш облик : Round Height Прилагодливи : Yes Surface Завршувањето на : Electroplated Material : Нерѓосувачки steel Package Вклучуваат : 1* Врвот Туш Head1* 4 Функции Рака Shower1*1.5 М Експлозија-Доказ sus Туш Hose1* Месинг Бања Туш Тапа Со Accessories1 *Прилагодлива Висина Туш Rodnotes : Поради различни прикази и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ви благодариме!Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 0-3cm.Целосно се меша топла и ладна вода, да се грижи за деликатна кожа.

Особините